piątek, 5 kwietnia 2013

PIERWSZA ROCZNICA..

Kolejne opowiadanie, które ma już rok. Nie mogę uwierzyć, że już tyle z Wami jestem. To niesamowite! Nawet nie macie pojęcia jak bardzo się z Wami zżyłam. Wiem, że coraz częściej Was zawodzę, dodaję mało rozdziałów, niektóre z Was czytały mojego bloga o Louise, którego 20 marca zakończyłam. Tego dziś też miała zakańczać, ale nie dałam rady. Po pierwsze nie napisałam wystarczająco dużo rozdziałów i nie skończyłam jeszcze historii, bo co jak co mam pomysł, a po drugie nie chcę robić tego sobie ani Wam, bo pękło by mi serce.
Na początku, gdy zaczynałam to opowiadanie i dwa pozostałe (które zakończyłam) sądziłam, że pisanie jest całym moim życiem. One Direction byli wielką jego cząstką (nadal są, ale nie taką wielką), lecz rzeczywistość stała się całkiem inna. Szara, smutna i do dupy (przepraszam za wyrażenie).
Zaczęły się wakacje, nie miałam czasu, wiecznie gdzieś wychodziłam, potem poszłam do liceum. Tutaj naprawdę zrozumiałam co jest moim życiem. Mimo że jestem na kierunku humanistycznym to bardzo, ale to bardzo kocham chemię. Nie chcę się już przepisywać, mam wspaniałą klasę, którą kocham, wychowawcę - anioła. Uwielbiam pisanie, ale nie jestem do końca przekonana czy moje wcześniejsze plany bycia dziennikarką wypalą. Owszem chciałabym być jednym i drugim, nawet myślę o tym, aby któregoś dnia być prezydentem, lecz nie wiem czy mi się to uda. Nie wiem czy dam radę, boję się, że jestem za słaba.
Przejdę teraz do innej części, nie będę Was zanudzała moją nudną historią życia.
Do tej pory liczba wyświetleń tego bloga wynosi: 14459
Liczba komentarzy od Was: ok.272
Mój blog był wyświetlany w Polsce,  Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Indiach, Francji, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Szwecji oraz w Indonezji. 
Dokładnie 5 kwietnia 2012 roku o godzinie 22:04 dodałam prolog. Mam nadzieję, że będzie kolejny. 
Kocham Was.

Wasza

kissonme

xx

2 komentarze:

 1. Nie zanudzasz, kocham cię i mam nadzieję, że doczekamy drugiej rocznicy :* / natalia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja Ciebie też i również mam taką nadzieję :)

   xx

   Usuń